Tvorba WordPress šablon

#Spravujte svoji prezentaci na systému WordPress, který je zárukou spolehlivosti a funkčnosti. Pomůžeme Vám s jeho realizací #

Kompletní tvorba prezentace na systému WordPress

Pokud chcete své služby nabídnout co nejširšímu spektru potenciálních zákazníků, pak byste určitě měli využít možností, které nabízí prostředí internetu. A my Vám s tím pomůžeme. Vytvoříme Vám kompletní internetovou prezentaci, která bude plně funkční a pro uživatele příjemná.

Nezůstávejte pozadu a uspějte v silném konkurenčním prostředí. Webové stránky o Vás dají vědět světu a přivedou Vám nové zákazníky. Nabízíme Vám prezentaci na systému WordPress v nejvyšší možné kvalitě, a přitom za velice příznivou cenu.

Poskytneme Vám unikátní kód šablony, která díky principům SEO dostane Vaše stránky na přední pozice ve vyhledávačích, a tak si Vás zákazníci vždy najdou.

Kódování šablon pro systém WordPress

Máte už hotový grafický návrh? Vytvoříme z něj WordPress šablonu, a to na základě všech Vašich požadavků. Od nás vždy získáte web, který bude plně funkční a zobrazitelný ve všech nejrozšířenějších prohlížečích. Můžete se na nás obrátit s dílčími úkoly i žádostí o komplexní řešení. Přizpůsobíme se Vám.

WordPress Pluginy na míru a úpravy kódu

Samozřejmostí je i implementace potřebných WordPress pluginů, nebo jejich tvorba na míru. Upravíme kód podle toho, co od svých stránek skutečně očekáváte. Nebude na nich nic zbytečného a budou přesně takové, jaké je chcete mít. Ve výsledku budete spokojeni Vy i všichni návštěvníci Vašich stránek.

Mám zájem o službu

Chcete se před zadáním objednávky na něco zeptat? Kontaktujte nás. Obratem Vám odpovíme.

Stále váháte?

Potom si tedy prohlédněte naši práci v sekci reference!

naše reference
Provozuje Tomáš Gažůr